Nuk kane te ndalur infektimet ne jug te vendit.

Gjate 24 oreve te fundit jane regjistruar nje dyndje rastesh ne rajonin ne fjale.

Keshtu vendin e pare te te infektuarve e mban Saranda me 9 raste, e ndjekur nga Gjirokastra me 6 raste, Tepelena me 5 raste, Permeti me 4 raste dhe Delvina me 2 raste.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu