Po ndodh ajo qe nuk pritej.

Coronavirusi po perhapen furrishem ne jug te vendit.

Keshtu gjate 24 oreve te fundit jane konstatuar me Covid-19 nje numer i pazakonte rastesh.

Behet fjale per 26 raste infeksioni ne Gjirokaster, 12 ne Sarande, 6 ne Tepelene dhe 4 ne Permet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu