Jane zbardhur disa pjesë nga fjalimi qe Kryedemokrati Lulzim Basha, ka mbajtur ne mbledhjen e Kryesise se Partise Demokratike.

Behet me dije se Basha është shprehur:

”Brenda PD-së ka vend për të gjithë, por nuk mund të ketë vizione të ndryshme për vjedhjen e zgjedhjeve.

Në këtë parti ka vend për të gjithë, ka vend për idetë e gjithsecilit mbi mënyrën se si duhet çuar përpara beteja me regjimin Rama-Doshi.

Megjithatë, kam bindjen dhe ndjesinë e fortë se nuk mund të kemi vizione të ndryshme mbi 25 prilllin.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu