Edi Rama është humbësi më i madh i mbrëmjes së djeshme, por jo vetëm.

Ai nuk ka qenë shumë më pak i ndjekur se sa kreu i opozitës Lulzim Basha, por edhe se sa ministrja e tij Elisa Spiropali, e cila e ka mundur shefin me shifra.

Siç edhe mund ta shikoni në foto, Rama ka qenë dy herë më pak i ndjekur se Spiropali.

Këtu flasim për ndjekjen në rrjetet sociale.

Ndërsa Rama ka qenë 2.8 mijë, Spiropali ka qenë 4.3 mijë ndjekës në kohë reale.

Ndërsa diferenca mes Bashës dhe Ramës, mbrëmjen e djeshme ka qenë shumë e madhe.

Kreu i opozitës ka pasur disa herë më shumë ndjekës se Rama.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu