Arrestohet në flagrancë një i ri nga Tepelena, teksa drejtonte automjetin pa leje drejtimi.

Kanë qenë specialistët e Trafikut Interurban dhe Urban ata të silët arrestua sot në flagrancë M.D. 22 vjeç nga Tepelena, pasi u kap duke drejtuar mjetin tip Mercedez-Benz me targa te një automjeti tjeter.

Vec kësaj 22 vjecari tepelenas, ishte i papajisur me leje drejtimi.

Materialet i kaluan Prokurorisë Gjirokastër për hetime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu