Analisti Dritan Kaba nuk rresht se ironizuari reformen ne drejtesi dhe produktin e deformuar qe sjell ajo permes nderhyrjeve te KM Rama dhe Rilindjes.

Ne nje status ne rrjetin social FCB, Kaba zbulon fakte tronditese nga i kualifikuari i pare prej KLP pasi rendojne mbi te dy fakte tmerresisht tronditese.

Postimi i plote i Dritan Kabës ne FCB.

DITE “E MBARE” PER DREJTESINE E RE!

Sot drejtesia e re, nuk eshte gabim e rre, ka pasur dy suksese!
1. Anetarja ne tentative e Gjykates Kushtetuese “betohet” ke nje dyqan qe i del rruges!
2. I kualifikuari i pare i KLP ka dy merita madhore:
a) Nuk ka ankimuar vendimin skandaloz per fabriken e kokaines se Xibrakes, dmth ka dosjen e pergjimeve telefonike dhe fotografike.
b) Eshte nipi i kryegjykatesit komunist per mbi 35 vjet, Arianit Çela. Mijera familje viktimash te rregjimit komunist sot jane, besoj, shume te “lumtur”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu