Kryetari i Partise Demokratike Gjirokaster Dasho Aliko, ne nje shkrim ne fb ka uruar te gjithe besimtaret e krishtere gjirokastrite me rastin e Krishtlindjeve.

Ja postimi i plote i tij:

Të dashur miq, besimtarë të krishterë gjirokastritë, besimtarë të Zotit, Gëzuar Krishtlindjen këtë festë të dashurisë, shpresës dhe besimit. Ne emer te Partise Demokratike dega Gjirokaster dhe ne emer te te gjithe anetareve ju uroj nga zemra që e nesërmja të jetë më e mirë se e sotmja, për ju dhe familjet tuaja. Paqe, dashuri, lumturi dhe bekimin e Zotit për ju dhe familjet tuaja. Gëzuar !

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu