Një 35-vjeçar nga Berati është në gjendje kritike për jetën pasi është dëmtuar me sharrën që pret gurët. Menti Çobo ndodhej në vendin e punës së pronarit  Qazim Brahimi  në afërsi të Zonës Industriale, kur u dëmtua me sharrë.

Sipas informacioneve nga terreni, i lenduari ai u dërgua në fillim në Spitalin Rajonal “Omer Nishani” dhe më pas u transportua në spitalin e Traumës në kryeqytet pas agravimit te situates shendetesore.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor që po punon për zbardhjen e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu