Aksident ne aksin Tepelene-Mallakaster ne afersi te fshatit Qesarat. Furgoni i Drejtorise se Burgjeve ne Tirane eshte perplasur me nje automjet tip Mercedez-Benz me targa TP. Perplasja ka qene ne poziconin e pasme te autovetures.

Ne brendesi te furgonit kishte tre te burgosur qe po shkonin per gjykim ne Gykaten e Gjirokastres dhe police shqerues. Nga perplasja eshte lenduar nje efektiv policor por jashte rrezikut per jeten ndonese eshte shoqeruar per ne spitalin e Gjirokastres me demtime te lehta.

Grupi hetimor ka shkuar ne vendngjarje per te nxerre shkaqet e aksident

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu