E hënë, 29 Nëntor, 2021

LAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Kulloste bagëtitë, bie në përrua me mushkën, ndërron jetë 58-vjeçari/ EMRI

LAJM I FUNDIT/ Kulloste bagëtitë, bie në përrua me mushkën, ndërron jetë 58-vjeçari/ EMRI

Po kulloste bagëtitë, bie në përrua, ndërron jetë 58-vjeçari. Viktima është identifikuar si Shaban Qoku, banor i fshatit Kalasë i...
Read More
COVID-19/ Sot 195 infektime, 3 humbje jete

COVID-19/ Sot 195 infektime, 3 humbje jete

Ministria e Shendetesise, ka bere me dije se ne 24 oret e fundit jane regjistruar me covid-19: 63 në Tiranë,...
Read More
Vizë pune/ Ambasada gjermane në Tiranë njofton rregullat e reja

Vizë pune/ Ambasada gjermane në Tiranë njofton rregullat e reja

Ambasada Gjermane Tiranë ka publikuar rregullat e reja për të gjithë persona të cilët aplikojnë për një caktim date për...
Read More
OBSH shpjegon rrezikun dhe çfarë dihet deri me tani nga varianti i ri “Omicron”

OBSH shpjegon rrezikun dhe çfarë dihet deri me tani nga varianti i ri “Omicron”

Shkencëtarët në Afrikën e Jugut identifikuan një variant të ri të koronavirusit që sipas tyre është bërë shkak për rritjen...
Read More
Këmbimi Valutor, 29 nëntor

Këmbimi Valutor, 29 nëntor

Kembimi i valutave. Valuta Blihet Shitet EUR 120.9 121 6 USD 106.7 107.7 GBP 142.1 143.1 CHF 115.1 116.1
Read More
VIDEO/ Derviciani një ditë pas tragjedisë, banorët sulmojnë qeverinë

VIDEO/ Derviciani një ditë pas tragjedisë, banorët sulmojnë qeverinë

Nje dite pas tragjedise ne familjen Ndrico ne Dervician, energjia elektrike serish mungon. OST ka punuar pergjate gjithe nates per...
Read More
FOTO/ Ja si do të jetë moti për gjithë javën

FOTO/ Ja si do të jetë moti për gjithë javën

Java që vjen është tipike dimërore, ndërsa dëbora do të zbresë deri në zonat e ulëta. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak paralajmëron...
Read More
LAJM I FUNDIT/ Moti i keq, pa energji elektrike fshatrat në Gjirokastër, Tepelenë e Përmet

LAJM I FUNDIT/ Moti i keq, pa energji elektrike fshatrat në Gjirokastër, Tepelenë e Përmet

Si pasoje e motit te keq kane ngelur pa energji elektrike: Fshatrat e njesive administrative Cepo, Picar dhe Lazarat ne...
Read More
LAJM I FUNDIT/ Moti i keq, izolohet Golemi, përmbytet rruga që lidh dy lagjet e Lazaratit

LAJM I FUNDIT/ Moti i keq, izolohet Golemi, përmbytet rruga që lidh dy lagjet e Lazaratit

Moti i keq pergjate nates ka krijuar probleme ne Bashkine e Gjirokastres. Konkretisht gjate nates ka dale nga shtrati përroi...
Read More
Horoskopi, 29 nëntor

Horoskopi, 29 nëntor

Horoskopi sot. Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Duhet të mendoheni disa herë para se t’i thoni...
Read More

LAJM I FUNDIT/ Kulloste bagëtitë, bie në përrua me mushkën, ndërron jetë 58-vjeçari/ EMRI

Po kulloste bagëtitë, bie në përrua, ndërron jetë 58-vjeçari. Viktima është identifikuar si Shaban Qoku, banor...

COVID-19/ Sot 195 infektime, 3 humbje jete

Ministria e Shendetesise, ka bere me dije se ne 24 oret e fundit jane regjistruar...

Vizë pune/ Ambasada gjermane në Tiranë njofton rregullat e reja

Ambasada Gjermane Tiranë ka publikuar rregullat e reja për të gjithë persona të cilët aplikojnë...

OBSH shpjegon rrezikun dhe çfarë dihet deri me tani nga varianti i ri “Omicron”

Shkencëtarët në Afrikën e Jugut identifikuan një variant të ri të koronavirusit që sipas tyre...

Këmbimi Valutor, 29 nëntor

Kembimi i valutave. Valuta Blihet Shitet EUR 120.9 121 6 USD 106.7 107.7 GBP 142.1 143.1 CHF 115.1 116.1
video

VIDEO/ Derviciani një ditë pas tragjedisë, banorët sulmojnë qeverinë

Nje dite pas tragjedise ne familjen Ndrico ne Dervician, energjia elektrike serish mungon. OST ka...

AKTUALITET

GIROKASTËR | TEPELENË | PËRMET

video

VIDEO/ Derviciani një ditë pas tragjedisë, banorët sulmojnë qeverinë

Nje dite pas tragjedise ne familjen Ndrico ne Dervician, energjia elektrike serish mungon. OST ka punuar pergjate gjithe nates per te rikthyer energjine e...

POLITIKE

LAJMET E FUNDIT

POLITIKE

VIDEO NEWS

OPINIONE & ANALIZË

QYTETARI DIXHITAL

SPORT

SHËNDETI

TURIZËM

TË NDRYSHME

error: Përmbajtja është e mbrojtur