E hënë, 26 Shtator, 2022

LAJMI FUNDIT

Deklaron mjeku: Bakshishet njerëzit na i japin vetë, na thonë i meritoni

Deklaron mjeku: Bakshishet njerëzit na i japin vetë, na thonë i meritoni

Mjeku Ilir Allkja, ka folur hapur në një emision televiziv, teksa ka thënë se nuk ka mjek që nuk ka...
Read More
Shehu: Fitorja e të djathtëve në Itali, me rëndësi për Europën dhe Shqipërinë

Shehu: Fitorja e të djathtëve në Itali, me rëndësi për Europën dhe Shqipërinë

Deputeti demokrat i Qarkut Gjirokaster dhe ish-Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Tritan Shehu, ka përshëndetur fitoren në zgjedhje në Itali,...
Read More
EMRI/ KPK shkarkon gjyqtaren e Gjirokastrës, kishte probleme me pasurinë

EMRI/ KPK shkarkon gjyqtaren e Gjirokastrës, kishte probleme me pasurinë

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ka shkarkuar nga detyra këtë të hënë, gjyqtaren e Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, Blerta (Çibuku)...
Read More
Zgjedhjet në Itali, triumfon koalicioni i qendrës së djathtë, një femër kryeministre

Zgjedhjet në Itali, triumfon koalicioni i qendrës së djathtë, një femër kryeministre

Giorgia Meloni duket se do të jetë kryeministrja e re e Italisë, duke u bërë kështu e para grua në...
Read More
Greqi/ Ushtruar dhunë ndaj fëmijës 4-muajshe, prangosen prindërit shqiptarë

Greqi/ Ushtruar dhunë ndaj fëmijës 4-muajshe, prangosen prindërit shqiptarë

Prindërit shqiptarë të një foshnjë 4-muajshe në Greqi, i cili është futur në intubim nga mjekët, janë vënë në prangat...
Read More
LAJM I FUNDIT!! FOTO/ Llogora/ Rrëshqitje dheu dhe mjegull e dendur, kujdes shoferët

LAJM I FUNDIT!! FOTO/ Llogora/ Rrëshqitje dheu dhe mjegull e dendur, kujdes shoferët

Mjegulla e dendur që ka mbuluar këtë të hënë në mëngjes Llogoranë ka krijuar vështirësi në lëvizjen e automjeteve. Autoriteti...
Read More
Përkeqësimi i motit/ IGJEUM dhe MM japin alarmin: Ja qarqet që rrezikojnë përmbytje…

Përkeqësimi i motit/ IGJEUM dhe MM japin alarmin: Ja qarqet që rrezikojnë përmbytje…

Ministria e Mbrojtjes dhe Instituti i Gjeoshkencave si dhe Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, kanë njoftuar se si pasojë e reshjeve të...
Read More
Këmbimi valutor, 26 shtator/22

Këmbimi valutor, 26 shtator/22

Kembimi i valutave sot. Valuta Blihet Shitet EUR 116 116.8 USD 119.4 121 GBP 126.8 131.5 CHF 121.2 122.5
Read More
Situata në Egje/ Grekët zbarkojnë me blinda, turqit lëshojnë dronët

Situata në Egje/ Grekët zbarkojnë me blinda, turqit lëshojnë dronët

Kohët e fundit, Turqia dhe Greqia janë përfshirë në një konflikt që po përshkallëzohet duke përdorur edhe anijet ushtarake. Të...
Read More
Moti për këtë të hënë

Moti për këtë të hënë

Vjeshta ka trokitur zyrtarisht e reshjet e saj dhe motin e paqëndrueshëm, Ndërkohë kjo situatë meteorologjike do të vazhdojë nga...
Read More

Deklaron mjeku: Bakshishet njerëzit na i japin vetë, na thonë i meritoni

Mjeku Ilir Allkja, ka folur hapur në një emision televiziv, teksa ka thënë se nuk...

Shehu: Fitorja e të djathtëve në Itali, me rëndësi për Europën dhe Shqipërinë

Deputeti demokrat i Qarkut Gjirokaster dhe ish-Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Tritan Shehu, ka përshëndetur...

EMRI/ KPK shkarkon gjyqtaren e Gjirokastrës, kishte probleme me pasurinë

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ka shkarkuar nga detyra këtë të hënë, gjyqtaren e...

Zgjedhjet në Itali, triumfon koalicioni i qendrës së djathtë, një femër kryeministre

Giorgia Meloni duket se do të jetë kryeministrja e re e Italisë, duke u bërë...

Greqi/ Ushtruar dhunë ndaj fëmijës 4-muajshe, prangosen prindërit shqiptarë

Prindërit shqiptarë të një foshnjë 4-muajshe në Greqi, i cili është futur në intubim nga...

LAJM I FUNDIT!! FOTO/ Llogora/ Rrëshqitje dheu dhe mjegull e dendur, kujdes shoferët

Mjegulla e dendur që ka mbuluar këtë të hënë në mëngjes Llogoranë ka krijuar vështirësi...

AKTUALITET

GIROKASTËR | TEPELENË | PËRMET

POLITIKE

LAJMET E FUNDIT

POLITIKE

VIDEO NEWS

OPINIONE & ANALIZË

QYTETARI DIXHITAL

SPORT

SHËNDETI

TURIZËM

TË NDRYSHME

error: Përmbajtja është e mbrojtur